Özgür Catering ve Toplu Yemek Hizmetleri Gebze da her türlü Taşımalı ve Yerinde Yemek Hizmeti sunmaktadır. Talepler doğrultusunda, hazırlayacağımız menüleri  taşımalı yemek hizmeti veya yerinde yemek üretimi hizmetlerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Herhangi bir toplu yemek ve catering ihtiyacınızda bizimle tanışmadan, kalite ve fiyatlarımızı öğrenmeden anlaşma yapmayın veya sipariş vermeyin.

Özgür Toplu Yemek; kaliteli, sağlıklı ve lezzetli paket yemeklerini sektörün en uygun fiyatları ile müşterilerine sunmaktadır. Aynı anda 15.000 kişilik yemek pişirme ve servis etme kapasitesine sahip olan endüstriyel mutfak ve servis alanımızda tüm hijyen ve sağlık kuralları uygulanmaktadır. Kalite, Hijyen ve Sağlık denetimleri ile Belge ve Sertifikalarına sahip olan işletmemizde, pişirilen tüm yemeklerimiz Gıda Mühendisimiz tarafından kontrol edilerek onaylandıktan sonra servise hazır hale getirilmektedir. Servise hazır olan yemekler Taşımalı Yemek Hizmeti ile servis edilecek ise öncelikle thermobox lara özenle yerleştirilir ve tam donanımlı servis araçlarımız aracılığıyla müşterilerimize zamanında ulaştırılır. Servise hazır olan yemeklerYerinde Yemek Üretim Hizmeti ile servis edilecek ise müşterinin tercihine göre ve yiyecek çeşidine göre antibakteriyel köpük tabaklarla yada antibakteriyel streç kaplamalarımızla konusunda profesyonel servis elemanlarımız ile hizmet sunmaktayız.

Yemeklerinde kullandığı tüm gıda maddelerini Türkiye’ nin önde gelen gıda üreticilerinden temin eden Özgür Yemek, kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir catering firmasıdır. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilir, paket yemek teklifi / talebinde bulunmak isterseniz online başvuru yapabilirsiniz.