Özgür Yemek Hakkında

1991 yılında Gebze İnönü Mahallesinde kurulan Özgür Yemek profosyonel ekibi ,vermiş olduğu güven ve  hizmet kalitesi ile sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Geniş hizmet ve dağıtım ağı sayesinde Gebze ve çevre ilçelerde bulunan bir çok OSB ye hizmet vermektedir.

Catering hizmetinin yanısıra ayrıca açılış,kokteyl ve etkinliklerde de kaliteli hizmet verebilmektedir.

İnsan sağlığı ve hijyene önem veren firmamız Türkiye’nin önde gelen gıda üreticileri ile çalışmaltadır.

Özgür Yemek olarak, müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin hazırlanışı sırasında teknolojinin son imkanları kullanılarak dizayn edilmiş mutfağımız, sebze-meyve soğuk hava depolarımız, dondurulmuş gıda ön hazırlık tesisimiz ve mesleğinde uzmanlaşmış kadromuzla Türk Ve Dünya mutfağının lezzetlerini beğeninize sunuyoruz.

Özgür Yemek olarak müşteri memnuniyetinin arttırılması esaslarına saygılı, kaliteli hizmet ve ekonomik fiyat ile müşterilerinin beğenisine sunmayı amaç edinmiştir. Sorumluluğunun bilincinde, kaliteden ödün vermeyen, tecrübeli personelimizle Kusursuz Müşteri Memnuniyeti’ni temel ilke olarak benimsemiş, yılların vermiş olduğu tecrübe ile günümüz teknolojilerini hijyen kurallarıyla birleştirerek her departmanda uygulayan bir firmayız.

Özgür Yemek olarak kaliteli hizmetin deneyimli ve uzman bir ekiple verilebileceğine inanan kurumsal yapımızla, ekibimizi müşteri memnuniyeti konusunda eğitmiş, bu memnuniyetin arttırılabilmesi için sektörel konular başta olmak üzere; teknoloji, insan ve çevre sağlığı, hijyen, üretim esasları ve kalite politikaları başlıkları altında, konusunun akademisyen isimleri tarafından sürekli eğitim seminerleri başlatmış öncü bir işletmeyiz.

Özgür Yemek olarak, Toplu yemek hizmetlerimiz sadece üretim ve yönetim işletmelerine yönelik değil özel toplantı, düğün, merasim, tören, açılış, kokteyl, piknik günü ve benzeri organizasyonlarda da sunmaktayız.

 

Değerlerimiz

Profesyonellik : İşimizi en üst düzeyde özenle ve yüksek standartlarda yapar ve işimizle ilgili gelişmeleri yakından izleriz. Çalışma yaşamımızdaki tüm ilişkilerde işle ilgili öncelikleri dikkate alırız.

Saygı : İnsana, çevreye ve yasalara saygıyı ön planda tutarak, etik kurallar içinde hareket etmeyi temel gereklilik olarak benimseriz. Tüm çalışmalarımızda dürüst, şeffaf, adil ve sorumlu davranırız.

Dinamizm : Dinamik ve esnek çalışmayı ilke olarak benimseyen bizler, koşullar ne olursa olsun sonuç odaklı ve hızlı çalışırız. Çevreyi ve koşulları sürekli inceleyerek, değişime zamanında yanıt veririz.

Yenilikçilik : Müşteri memnuniyetini temel alarak tüm süreçlerde sürekli gelişim ve yenilik fırsatları yaratırız. Farklılığın, yenilikçi uygulamalarla ortaya çıktığının bilincinde olarak sunduğumuz hizmetin; çağdaş ve yaratıcı olması için çaba gösteririz.

Ekip Çalışması : İşbirliği, karşılıklı bağlılık, uzmanlık ve bilgi paylaşımının başarının temeli olduğunun bilinciyle, ekip çalışmasını kişisel başarının da garantisi olarak görür ve tüm çalışmalarda ekip çalışmasını destekleriz.